Skip to main content

Lifting bez skalpela pre dokonalé kontúry tváre i rúk

Plynutie času sa zastaviť nedá, no dôsledky jeho plynutia prejavujúce sa na ľudskej koži, sa odstrániť dajú. A to úplne bez skalpela!

Nie je žiadnym tajomstvom, že kolagén je kľúčom k mladistvému vzhľadu. Dodáva pokožke objem, pružnosť a pevnosť. Vekom sa však jeho tvorba v koži znižuje a pokožka tak začína rapídne strácať objem a pružnosť, tvár začína ochabovať a vráskavieť. Našťastie už existujú prípravky, ktoré dokážu stimulovať kolagén k novotvorbe a prinavrátiť tak pokožke mladistvú pružnosť a hladkosť. Jedným z nich je aj výplň Radiesse.

Čo je Radiesse a s čím vie pomôcť?

Radiesse je vstrebateľný výplňový materiál, alternatíva kyseliny hyalurónovej, obsahujúca hydroxyapatit vápenatý a predstavuje najbezpečnejší stimulátor kolagénu. Obsahuje látky, ktoré sa v našom tele prirodzene vyskytujú a tak ho telo vie plne odbúrať.

Výplň pomocou Radiesse dokáže okamžite korigovať a doplniť stratený objem a postupne naštartovať formovanie nového tkaniva. Táto výplň dokáže vyhladiť stredne hlboké a hlboké vrásky. Je tiež ideálna aj pre omladenie pokožky na rukách, krku a dekolte. Efekt tejto výplne môže trvať až 3 roky!

Výplň Radiesse disponuje trojakým účinkom:

 • Vypĺňanie – bezpečná a efektívna redukcia stredne hlbokých a hlbokých vrások
 • Objemový lifting – lifting a kontúrovanie na základe indukcie kolagenézy
 • Rejuvenizácia kože – dlhodobé zlepšenie kvality kože

Radiesse sa aplikuje podobne ako výplň kyseliny hyalurónovej, injekčne ihlou alebo kanylou do podkožia. Samotná aplikácia je nebolestivá, nakoľko výplň obsahuje aj malé množstvo lokálneho anestetika – lidocainu. Po aplikácii môže vzniknúť diskrétne začervenanie a opuch, pretrvávajúce do 24 hodín. Ihneď po aplikácii je možné vykonávať bežné denné aktivity. Výsledok je viditeľný okamžite.

Výhody výplne Radiesse:

 • výsledok je okamžite viditeľný,
 • vhodná najmä na ošetrenie jemných, stredne hlbokých i hlbokých vrások,
 • vynikajúca pre ošetrenie rúk, dekoltu, krku a tváre,
 • obsahuje látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom organizme,
 • účinok výplne je dlhodobejší ako pri výplniach kyselinou hyalurónovou, 1,5 až 3 roky,
 • výplň je vstrebateľná a telom odbúrateľná,
 • pri jej aplikácii nedochádza k alergickým reakciám,
 • výplň sa v tele prirodzene odbúrava a stimuluje produkciu kolagénu.
Kyselina HyaluronováZväčšenie pier
23 mája, 2023

Bezbolestné zväčšenie pier modernou technológiou: čo treba vedieť pred zákrokom?

Výplň pier pomocou kyseliny hyaluronovej Keďže ste sa dostali k tomuto článku, pravdepodobne snívate o plnších perách. Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou je jedným z najobľúbenejších estetických zákrokov. Či vás trápia…
Vitaminy - granatove jablkoZdravá strava a recepty
4 júna, 2021

O vitamínoch a aminokyselinách

Vitamín E Vitamín E (tokoferol) sa považuje za účinný antioxidant. Ovplyvňuje tvorbu červených krvinek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív. Je dôležitý pre prevenciu samovoľných potratov,…

Leave a Reply

11 − nine =

Close Menu

Adresa

Salón DermaFresh
Lichnerova 64
903 01 Senec

Navigovať

Zavolať