Skip to main content

Lifting bez skalpela pre dokonalé kontúry tváre i rúk

Plynutie času sa zastaviť nedá, no dôsledky jeho plynutia prejavujúce sa na ľudskej koži, sa odstrániť dajú. A to úplne bez skalpela!

Nie je žiadnym tajomstvom, že kolagén je kľúčom k mladistvému vzhľadu. Dodáva pokožke objem, pružnosť a pevnosť. Vekom sa však jeho tvorba v koži znižuje a pokožka tak začína rapídne strácať objem a pružnosť, tvár začína ochabovať a vráskavieť. Našťastie už existujú prípravky, ktoré dokážu stimulovať kolagén k novotvorbe a prinavrátiť tak pokožke mladistvú pružnosť a hladkosť. Jedným z nich je aj výplň Radiesse.

Čo je Radiesse a s čím vie pomôcť?

Radiesse je vstrebateľný výplňový materiál, alternatíva kyseliny hyalurónovej, obsahujúca hydroxyapatit vápenatý a predstavuje najbezpečnejší stimulátor kolagénu. Obsahuje látky, ktoré sa v našom tele prirodzene vyskytujú a tak ho telo vie plne odbúrať.

Výplň pomocou Radiesse dokáže okamžite korigovať a doplniť stratený objem a postupne naštartovať formovanie nového tkaniva. Táto výplň dokáže vyhladiť stredne hlboké a hlboké vrásky. Je tiež ideálna aj pre omladenie pokožky na rukách, krku a dekolte. Efekt tejto výplne môže trvať až 3 roky!

Výplň Radiesse disponuje trojakým účinkom:

 • Vypĺňanie – bezpečná a efektívna redukcia stredne hlbokých a hlbokých vrások
 • Objemový lifting – lifting a kontúrovanie na základe indukcie kolagenézy
 • Rejuvenizácia kože – dlhodobé zlepšenie kvality kože

Radiesse sa aplikuje podobne ako výplň kyseliny hyalurónovej, injekčne ihlou alebo kanylou do podkožia. Samotná aplikácia je nebolestivá, nakoľko výplň obsahuje aj malé množstvo lokálneho anestetika – lidocainu. Po aplikácii môže vzniknúť diskrétne začervenanie a opuch, pretrvávajúce do 24 hodín. Ihneď po aplikácii je možné vykonávať bežné denné aktivity. Výsledok je viditeľný okamžite.

Výhody výplne Radiesse:

 • výsledok je okamžite viditeľný,
 • vhodná najmä na ošetrenie jemných, stredne hlbokých i hlbokých vrások,
 • vynikajúca pre ošetrenie rúk, dekoltu, krku a tváre,
 • obsahuje látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom organizme,
 • účinok výplne je dlhodobejší ako pri výplniach kyselinou hyalurónovou, 1,5 až 3 roky,
 • výplň je vstrebateľná a telom odbúrateľná,
 • pri jej aplikácii nedochádza k alergickým reakciám,
 • výplň sa v tele prirodzene odbúrava a stimuluje produkciu kolagénu.
Kyselina HyaluronováOmladenie
23 apríla, 2023

Robia vám starosti výrazné kruhy pod očami? Pomôže vám kyselina hyalurónová

Kyselina hyaluronová to vyplní Trápi vás unavený výraz aj po ôsmich hodinách spánku? Ak si na svoje tmavé kruhy pod očami skúšate prikladať studené lyžičky, investovali ste stovky eur do…
zakrok botox proceduryBotoxOmladenieOšetrenia
21 júla, 2023

12 fascinujúcich faktov o botoxe, ktoré potrebujete vedieť

V salóne Dermafresh veríme, že vám poskytneme čo najkomplexnejšie a najpresnejšie informácie o botoxe, aby sme vám pomohli robiť relevantné rozhodnutia o vašich kozmetických/dermatologických zákrokoch. Botox nie je iba populárnou…

Leave a Reply

five × one =