Skip to main content

Procedúra SISTHAEMA HEVO+T

Procedúra SISTHAEMA HEVO+T

UNIKÁTNA Dermálna Regenerácia,

SKUTOČNÉ OMLADENIE, LIFTING a hydratácia

Sisthaema Hevo+T 2 ml je produkt na regeneráciu a hydratáciu pleti, ktorý kombinuje kyselinu hyalurónovú a trehalózu. Tieto zložky majú schopnosť pritiahnuť a udržať vodu v tkanivách, čím dosahujú liftingový a omladzujúci efekt. Sisthaema Hevo+T 2 ml sa aplikuje do hlbokých vrstiev dermis pomocou špeciálnej techniky nazývanej TENSE. Táto technika zvyšuje účinnosť produktu a stimuluje tvorbu kolagénu. Sisthaema Hevo+T 2 ml je vhodný pre všetky typy pleti a môže sa použiť na tvár, krk, dekolt a ruky.

Nová, doteraz nevídaná kombinácia dvoch vysoko účinných aktívnych zložiek ponúka pleti tváre viditeľné a dlhotrvajúce zlepšenie v rôznych oblastiach. Na jednej strane je to čistá, nenasýtená kyselina hyalurónová s dvojnásobnou molekulovou hmotnosťou. A na druhej strane je trehalóza, aktívna zložka, ktorá obnovuje štruktúru pokožky a chráni ju pred degradáciou vlastnými enzýmami spôsobenou postupujúcim vekom a pred oxidáciou. V kombinácii tieto zložky dosahujú to, čo samotná kyselina hyalurónová nedokáže: silný a intenzívny, ako aj dlhotrvajúci účinok.

Trehalóza má niekoľko zaujímavých vlastností, ktoré ju robia výnimočnou. Napríklad dokáže chrániť bunky pred stresom, zápalom a poškodením, udržiavať hydratáciu pokožky .

Navyše SISTHAEMA HEVO +T stimuluje tvorbu kolagénu, vďaka čomu pokožka tváre vyzerá mladistvo a bez vrások. Jedinečné zloženie umožňuje silný, hydratačný a spevňujúci účinok už po prvom ošetrení, zatiaľ čo neviditeľná regenerácia kožných buniek nastáva neskôr, ale trvá mimoriadne dlho.

procedura SISTHAEMA

Cenník

SISTHAEMA HEVO+T 2 ml

280€

Objem a hĺbková hydratácia

Zložky s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou dodávajú tkanivám objem a hlboko ich zvlhčujú. Jedinečná kombinácia zložiek SISTHAEMA HEVO T má schoponosť pritiahnuť oveľa viac vody v porovnaní s inými produktmi obsahujúcimi lineárnu kyselinu hyalurónovú, čím umožňuje pokožke hĺbkovú hydratáciu.

poďla typu a stavu pleti odporúčame 2-4 ošetrení v 3-4 týždňových rozostupoch.

Efek je viditeľný už po prvom ošetrení.

Vedľajšie účinky

 • Zápalové reakcie (napr. začervenanie, opuch), ktoré môžu byť spojené so svrbením a prípadnou bolesťou v mieste vpichu. Tieto reakcie môžu trvať týždeň
 • Stvrdnutie alebo hrčky v mieste vpichu, najmä ak je aplikácia povrchová
 • Zmena farby miesta vpichu

SISTHAEMU HEVO +T nemôžu používať:

 • Pacienti so sklonom k vzniku hypertrofických jaziev
 • Pacienti, ktorí dostávajú imunoterapiu
 • Pacienti so známou precitlivenosťou na kyselinu hyalurónovú
 • Tehotné alebo dojčiace ženy
 • Pacienti mladší ako 18 rokov
 • Pacienti ošetrení antikoagulantami, alebo pacienti užívajúci inhibítory agregácie krvných doštičiek nemajú byť liečení SISTHAEMOU HEVO +T bez konzultácie s lekárom
 • SISTHAEMA HEVO +T sa nesmie používať v oblastiach so zápalom kože
 • SISTHAEMU HEVO +T nie je možné používať v kombinácií s laserovou terapiou, chemickým peelingom alebo dermabráziou