Skip to main content

Otázky a odpovede

Mám 57 rokov a trápia má tzv. syslíky. Ktorý typ ošetrenia by bolo najlepšie, aby to malo viditeľný efekt?

Pre vás je veľmi vhodný Art Filting, tzv. vyťahovanie syslíkov niťami.

Chcem sa spýtať, či Art Filting zahŕňa aj oblasť okolo očí a aj oblasť pod očami?

Nie, okolie očí je zvlášť aplikácia polymliečnymi niťami.

Koľko nití je započítaných v cene napr. na spodnú časť tváre?

Na spodnú časť tváre stačí zvyčajne aplikácia 8 nití.

Prosím, aký je rozdiel medzi ART a Prima Filtingom?

Art Fillting je vyťahovanie ochabnutej pokožky tzv. zúbkatými niťami. Prima F. je „preniťovanie“ vy­braných partií hladkými niťami a tým sa spevní podkožie.

Aké kontraindikácie sú spojené s Art Filting zákrokom? Je efekt podobný ako pri kyseline hyalurónovej?

Môžu sa objaviť malé modrinky, ako i pri aplikácii kyseliny HA. Efekt : vyhladená pokožka a spevnené podkožie.

Chcem sa opýtať čo všetko zahŕňa ArtFilting celej tvare? Hlavne ma zaujíma koľko nití bude v tej sume aplikovaných na tvár? Bolo mi povedané odborníkom, že čím viac nití bude aplikované tým bude efekt tváre lepší. Som pani po 60ke.

Art Filting je lifting tzv. zúbkovitými vstrebateľnými niťami. Aplikáciou týchto nití sa dajú pozdvihnúť syslíky, líca , dvojitá brada, obočie a dopĺňajú sa hladké nite v oblasti očí. Pred zákrokom sa aplikuje anestéza. Áno v prípade hladkých nití, čim viac, tým je výsledok viditeľnejší. Toto pravidlo však nie je úplou pravdou v prípade Art Filtingu. Počet závisí od stavu Vášho podkožia.

Je vhodná aplikácia liftingových nití v 40tke?.Nemám skoro žiadne vrásky, len by som chcela vyzdvihnúť kútiky a líca. Čo by bolo najvhodnejšie? Ako moc bolestivý zákrok je?

Na poklesnuté kútiky môže byť aplikovaná kyselina HA a oblasť líčok je vhodný Art Filting, lifting vstrebateľnými niťami. Zákrok trvá cca 20 min, aplikujeme anestetikum, takže je bezbolestný. V 40tke je tento zákrok primeraný. Posúdenie vhodnosti akéhokoľvek zákroku je samozrejme na posúdení lekára pri návšteve salónu. Konzultácia i zákrok môže byť prevedený súčasne.

Dá s kyselinou hyalurónovou nadvihnúť pokožka na líci a ak áno či stačia 2 ml na celú tvár? Ešte by ma zaujímalo, že koľko nití sa použije pri Art Filtingu do oblastí spánku?

Áno líčka sa dajú podvihnúť kyselinou Ha. Viac, ako 2ml do lícnej oblasti zvyčajne neaplikujeme. Art Filting obočia, alebo hornej časti tváre je ideálne aplikovať so 6 niťami poprípade 4 a doplní sa to 4 hladkými. Všetko závisí od stavu podkožia.

Chcem sa opýtať, či nie je problém po operačnom zákroku riadiť auto?

Aplikácia liftingových nití, nie je operačný zákrok. Je to zákrok, pri ktorom sa liftingové nite zavádzajú špeciálnou kanylou, do podkožia. Šoférovať auto samozrejme môžete bez problémov.

Mňa by zaujímalo s akou značkou pracujete, viem že sú cca 3 najznámejšie značky a každá má inú účinnosť?

Na lipolýzu používame sójový lecitín s B vitamínmi Dermaheal od Medaprexu.

Môže sa injekčná lipolýza použiť aj na oblasť líc?

Bohužiaľ, v oblasti líc to nie je možné.

Aplikujete aj vlasovú mezoterapiu? Ak áno, tak koľko aplikácií je odporúčaných?

Áno, máme v ponuke aj aplikáciu vlasovej mezoterapie. Potrebných je cca 6 aplikácií, prvé dve po týždni a ďalšie v rozmedzí dvoch týždňov.

Chcela by som sa spýtať, čo by ste mi vedeli poradiť na tmavé kruhy pod očami? Mám 26 rokov.

Tmavé kruhy pod očami je najvhodnejšie vybieliť mezoterapiou prístrojom Aquaskin Booster. Zákrok sa opakuje 2 krát ročne.

Kontaktujte nás