Skip to main content

Mezoterapia

Mezolift

Revolučná metóda Mezolift s Revofil Aquashine

Mezoterapia je liečebná metóda, pri ktorej sa podkožne aplikuje zmes vitamínov (mezoterapia), prípadne aj s kyselinou hyalurónovou (mezolift) a zvyšuje sa tak hydratácia, prekrvenie a následne tonus pokožky. Mezoterapiu radíme medzi neinvazívne omladzovacie metódy. Táto prevratná metóda spočíva v aplikácii špeciálnych roztokov mikroinjekcie, rollerom, resp. najnovšie dermapenom – špeciálnym vibrujúcim perom s ihličkami. Špeciálnym druhom mezoterapia je Mezolift. Pri tejto metóde ide o podkožnú aplikácii zmesi vitamínov spolu s kyselinou hyalurónovou.

Aktívne látky sa dostávajú priamo do kože. Pomocou špeciálnych roztokov dosahujeme hydratáciu kože, bojujeme proti voľným radikálom v koži, stimulujeme tvorbu elastínu a kolagénu.

Cenník

Očné okolie

80€

Celá tvár

280€

Tvár, krk a dekolt

310€

Balík 5 sedení – celá tvár

450€

Balík 5 sedení – tvár, krk a dekolt

500€

Čo je výsledkom mezoliftu?

Výsledkom mezoliftu je pevnejšia, elastickejšie a žiarivejšia pokožka, vypnutejšia vzhľad kože, ktorý spôsobuje mladší vzhľad. Ošetrenie trvá cca. 30 – 40 min. v závislosti na použití anestetické emulzie. Na absolvovanie celej kúry je potreba 4-5 ošetrenie. Po ošetrení sa môže objaviť dočasné začervenanie, príp. mierny opuch pokožky s drobnými známkami po vpichoch ihly. Po zákroku je dôležité vyvarovať sa pobytu na prudkom slnku, používať krém s vysokým faktorom a vyhýbať sa po dobu 48 hod. pobytu v saune.

Roztoky, ktoré sa pri mezolifte používajú, obsahujúca zmes vitamínov, koenzýmov a aminokyselín injikuje do strednej vrstvy kože. Tieto látky zlepšujú stav a funkciu kože, čím možno dosiahnuť vyhladenie stredne hlbokých vrások. Ide o mierne bolestivý výkon, ale pri použití znecitlivujúceho gélu, je výkon minimálny bolestivý. V čom spočíva princíp mezoliftu /mezoterapie/? Špeciálne liečebné roztoky obsahujú vysoké koncentrácie vitamínov, aminokyselín, minerálov, koenzýmov a nukleových kyselín. Vitamínové komplexy sú nepostrádateľné pre ľudský organizmus a hlavne epidermálnej vrstvy pokožky. Vitamín A je dôležitý pre činnosť keratinocytov, vitamín C pre činnosť melanocytov, ktoré sa nachádzajú v epidermálne vrstve pokožky.   Aminokyseliny sú dôležité pre obnovu štruktúry samotnej kože a minerály v tomto komplexe udržujú vlahu po aplikácii biologického roztoku. Koenzýmy sú životne dôležité antioxidačné látky. V organizme vstupujú do reakcie so škodlivými molekulami a tým zlepšujú stav a funkciu kože. Vstreknutím kombinácia týchto látok je možné dosiahnuť vyhladenie stredne hlbokých vrások.

Čo obsahuje Revofil aquashine?

  • Nezasieťovaná kyselina hyaluronová (hydratácia pokožky)
  • Biomimetické peptidy  (podpora proliferácie kožných buniek, tvorby nových kožných buniek, navýšenie kyseliny HA a elastínu v koži, redukcia nadmernej pigmentácie)
  • 24 aminokyselín podpora tvorby fibroblastov
  • 14 vitamínov (revitalizácia pokožky)
  • 8 minerálov a koenzýmov (ochrana pokožky pred nepriaznivými vplyvmi, revitalizácia)