Skip to main content

Procedúra AquaSkin

Prístrojové ošetrenie pleti

AquaSkin

AQUASKIN (Skinbooster) je injekčný podtlakový aplikátor s minimálnou traumatizáciou, šetrnou podtlakovou technológiou a vysokou presnosťou dávkovania. Je to jediný systém na trhu ktorý využíva vákuum, kedy prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom mikroihličiek.
Látka je aplikovaná v presne určenom množstve, do presne zvolenej hĺbky pokožky,čím znižuje výskyt hematómov. Prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej následne aplikuje účinnú látku prostredníctvom multi-ihly. Prístroj je ideálný na aplikáciu mezoterapeutických látok, na transport výplňových materiálov kvapalnej konzistencie, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiadúcich vrstvách kože, resp. vlasovej pokožky hlavy (temena). Táto metóda je vynikajúca nielen pre hĺbkovú hydratáciu a zlepšenie elasticity pokožky tváre, ale aj krku, dekoltu a rúk.

Aquaskin

Aplikácia ľudských kmeňových buniek

400€

Revitrane HA20

250€

Aplikácia krému na znecitlivenie

7€

Liečba alopécie 1,25 ml - balance+vitamín C

140€

Kmeňové bunky

180€

Liečba alopécie (Dermaheal) 1,25 ml - balance + vitamín C

140€

Odstránenie pigmentácie Dermaheal SB - 5 ml

100€

Drakula terapia s DNA a kyselinou HA

Plazma terapia, PRP aktivátor – tvár

190€

Plazma(Dracula) terapia, PRP aktivátor - tvár a krk

220€

Plazma(Dracula) terapia, PRP aktivátor - dekolt

220€

Plazma(Dracula) terapia, PRP aktivátor + kyselina HA - tvár

230€

Plazma(Dracula) terapia, PRP aktivátor + kyselina HA - tvár a krk

250€

Plazma(Dracula) terapia, PRP aktivátor + kyselina HA - dekolt

250€

Pre koho je zákrok vhodný?

Pre ženy aj mužov so suchou a dehydratovanú pleťou, ktorá stráca pružnosť. Ošetrenie je ale tiež vhodné aj pre mladších klientov, ktorí zatiaľ výrazné zmeny pokožky nepozorujú (jedná sa o aktívnu prevenciu, pred tvorbou vrások, aby nedošlo k strate pružnosti a elasticity pokožky). Zákrok je možné absolvovať celoročne.
Viditeľnosť efektu po zákroku
3 až 5 mesiacov – Pleť je po ošetrení viditeľne hydratovaná, omladená, bez jemných vrások, pevnejšia a pružnejšia. Dĺžka účinku tiež závisí od typu pleti, stavu kože a samozrejme celkovej životospráve pacienta. Pri suchšej malo hydratovanej pokožke odporúčame výkon opakovať približne za 5 až 6 mesiacov.

Hlavné použitie:

 • Omladzovanie pokožky /tvár, krk, dekolt/
 • Vypnutie jemných vrások hornej pery a okolia očí
 • Zjemnenie drobných vrások
 • Spevnenie pokožky /ruky, predlaktie/
 • Hĺbková hydratácia

Plazma terapia (Drakulová metóda)

Plazma terapia alebo aj Drakulova metóda je najprogresívnejšou omladzovaciou metódou s mimoriadnym estetickým a liečebno regeneračným účinkom.
Pacientovi je aplikovaná jeho vlastná plazma, tým je vylúčená možnosť akejkoľvek alergickej reakcie na cudzie tkanivo alebo materiál či zatuhnutie v mieste aplikácie. Metóda je teda vhodná aj pre alergikov!
Mimoriadna úspešnosť tejto terapie spočíva v tom, že krvná plazma je veľmi bohatá na rastové faktory a proteíny, ktoré podporujú novotvorbu kolagénu a kyseliny hyalurónovej a tým urýchľuje regeneráciu tkanív, teda aj kože. Výsledky sú viditeľné ihneď po aplikácii – koža sa vypne, je jemná a zlepšovanie jej textúry pokračuje po dobu niekoľkých ďalších týždňov.
Ako prebiehá zákrok?
Zákrok je veľmi rýchly – trvá asi 20 minút, je takmer bezbolestný, u citlivejších pacientov možno pred zákrokom na cca 15 minút aplikovať znecitlivujúcu masť.
Po zákroku sa v mieste aplikácie môže objaviť malý opuch, ľahké začervenanie alebo drobné modrinky. Všetky tieto prejavy v priebehu niekoľkých dní odznejú.

Efekt Drakulovej terapie:

 • omladenie, vypnutie a redukcia vrások na tvári, na krku, dekolte, na rukách
 • prevencia starnutia kože
 • redukcie a zlepšenie jaziev
 • zlepšenie zápalových prejavov na koži typu akné
 • revitalizácia pokožky pri výpadku vlasov
 • hydratácia pokožky formou mezoterapie
 • zlepšenie procesu hojenia pooperačných rán

Ako často sa Dracula terapia aplikuje a ako dlho efekt vydrží?

Výsledky Dracula terapie sú viditeľné okamžite. Ihneď po ošetrení si všimnete jemnejšie linky a redukciu vrások. Lokality ako nosovolícne ryhy alebo vrásky medzi obočím sú vyhladené. Podľa štúdií a meraní je efekt Plazmy s aktivátorom DNA a kyselinou HA hlbší. Hlavným cieľom je bunková regenerácia a dlhodobá tvorba kolagénových formácií a stimulácia fibroblastov v stredných a hlbších vrstvách kože. V ošetrených oblastiach sa plazma pomaly vstrebáva do podkožia a vytvára platformu pre silnejšiu a odolnejšiu kožu a zdravší vzhľad. Pacienti pozorujú zlepšenie vzhľadu pleti, jej textúry a tónu do troch týždňov. Postupné zlepšovanie celkového stavu môžete pozorovať po dobu cca 8 – 12 mesiacov.