Skip to main content

Procedúra Art Filting

Niťový lifting

Art Filting

Vekom ženám často povädne tvárová oblasť. Výsledkom sú potom nepravidelné kontúry tváre, zmenené rysy a celkovo starší výraz tváre. I tento problém sa dá, ale riešiť, i bez toho, aby žena musela podstúpiť chirurgický zákrok. Existuje totiž niťový lifting, ktorý dokáže tvári navrátiť bez náročného zásahu pevné tvary. V dnešnej dobe je najväčšia pozornosť venovaná neinvazívnym technikám tvárového omladenia, ktoré prináša minimalizované riziko a nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu. Jednou z nich je Art Filting.

Cenník

Bijou nite – celá tvár

1250€

Lícné kosti

od 329€

Spodná časť tváre

od 320€

Spánky (zdvihnutie obočia)

od 320€

Celá tvár

900€

Výsledok injekčnej lipolýzy

Art filting je nová generácia faceliftu založená na využití kombinácie unikátnych biokompatibilních nití. Dva typy špeciálnych nití sú umiestnené do hlbokých vrstiev kože, čo im umožňuje efektívne pozdvihnúť mäkké väzivo povolené v dôsledku procesu starnutia a fixovať ho do požadovaného stupňa. Efekt je veľmi prirodzený a pacient zaznamenáva okamžitý a viditeľný lifting. Nite sú umiestnené v špeciálnych netraumatických kanylách, čo lekárovi umožňuje úplne sa zaobísť bez akýchkoľvek rezov, uťahovania, či uzlov.

Výsledky Art Filtingu sú okamžité. V priebehu nasledujúcich týždňov koža k nitiam ešte úplne prilne, a preto je maximálny výsledok viditeľný až po troch mesiacoch a vydrží až štyri roky.

Čo robiť po ošetrení?

Po procedúre je doporučené, aby pacient spal s fixáciou napr. šatkou, ktorá umocní želaný výsledok a predĺži efekt a jeho trvanlivosť.

Art Filting prináša výrazný liftingový efekt, ktorý umožňuje napraviť už prebiehajúce povoľovanie kože spodnej časti tváre, lícnych kostí, spánkov i krku.

Pred zákrokom je aplikovaná lokálna anestéza.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom, môžete taktiež navštíviť náš cenník, kde zistíte, že procedúra Vás určite finančne nezruinuje. Investujte do seba, Vaša myseľ a telo Vám to mnohonásobne vráti v pozitívnom zmysle