Skip to main content

Procedúra Prime lifting

Aplikácia vstrebatelných nití

Mezonite

Prime lifting je najmodernejšia technológia revitalizácie pokožky pomocou vstrebateľných biokompatibilných nití. Tie sa zavádzajú do oblastí s ochabujúcou elasticitou pokožky a vkladajú sa do vrások.

V okolí nite sa začne rýchlo vytvárať nový kolagén a výsledkom je vyhladenie vrások.

Samotná bioniť sa do 6 mesiacov vstrebe a zanechá iba kolagénovú sieť. Táto metóda je neinvazívna-na pokožke sa neprevádza žiadne narezanie, ktoré je známe u klasického liftingu.

Princíp Prime liftingu

Niťový lifting vám jednoducho a šetrne vypne pokožku tváre pomocou mikrotenké ihličky, ktorou je do pokožky aplikovaná bioniť. To všetko ľahko a bez hrubých invazívnych zásahov do kože.

Cenník

Vrásky a vačky pod očami (bielenie tmavých kruhov)

320€

„Fajčiarske vrásky“, vrásky nad hornou perou

180€

Očné okolie

od 180€

*Cena je v závislosti od počtu nití.

Čelo a glabella

210€

Dolná časť tváre

220€

Lifting krku

240€

Podbradok

250€

Lifting líca

240€

Odstránenie jazvičiek po akné

240€

Očakávané výsledky

  • upraviť a vyzvihnúť nevýrazné kontúry tváre a lícnych kostí
  • pozvihne pokles tváre
  • poklesnutú kožu nad hornou vonkajšou časťou oka
  • vyhladí vráskovú tvár
  • vpadnuté oči
  • zvislé vrásky okolo úst
  • zvýrazniť líniu pier

Priebeh Prime liftingu

Celý proces trvá zhruba 30 minút, rozhodujúci je počet nití , ako i dĺžka i hrúbka v danej oblasti tváre. Po aplikácii nití sa v pokožke môžu vytvoriť modrinky i opuchy. Doba hojenia je individuálna a závisí od klienta.

Po aplikácii mezonití nedoporučujeme 3 – 4 dni zvýšenú aktivitu, saunu, bazén. Klient nepotrebuje žiadnu rekonvalescenciu a môže sa zapojiť do bežných denných aktivít.

Po mesiaci doporučujeme ďalšie ošetrenie a to v tom istom rozsahu. Kvalita mezonití sa stupňuje s počtom opakovaní a to je zásadný rozdiel medzi ostatnými metódami.

Vhodné kombinácie

Mezolifting nedokáže jedno – to je doplniť objem. Mezonite nie sú schopné na seba naviazať vodu, ako to dokáže kyselina hyalurónová. Doporučujeme po odznení počiatočného opuchu, aplikovať kyselinu hyalurónovú, ako konečný liftingový efekt, prípadne skombinovať ošetrenie s mezoterapiou. Ak má záujem klient riešiť objem i vyhladenie v jednom ošetrení, ako prvé sa rieši objem, kyselinou hyalurónovou a následne sa nasadia mezonite.

Čo určuje cenu liftingu?

Celkové množstvo aplikovaných mezonití je stanovené po konzultácii s lekárom. Je úplne mylné sa domnievať, že potrebný efekt liftingu dokáže malé množstvo nití.

Ako dlho vydrží efekt mezonití?

Zhruba 1až 2 roky, závisí od stavu pokožky klienta a, či bol zákrok opakovaný dvakrát.