Skip to main content

Procedúra PROFHILO

Injekčná aplikácia kyseliny hyalurónovej

PROFHILO®

Plynutie času sa síce zastaviť nedá, no našťastie už existujú spôsoby, ako ho aspoň trochu pribrzdiť.

Objavujú sa vám na tvári, krku či dekolte vrásky a ryhy, ktoré nemiznú nech robíte čokoľvek? V tom prípade už ide o neklamný prejav ochabovania a starnutia kože. Znamená to, že najvrchnejšia pokožka (epidermis) a pod ňou uložená zamša (dermis) sa stenčujú. V derme obsiahnutá vlastná kyselina hyalurónová ubúda a kolagénové a elastínové vlákna strácajú svoju pevnosť a pružnosť, čoho výsledkom sú spomínané ryhy a vrásky. Našťastie, v súčasnosti už existuje spôsob ako proti tomu efektívne zakročiť, napríklad bioremodeláciou tváre s remodelačnou výplňou PROFHILO®.

Profhilo

Cenník

PROFHILO®

250€

PROFHILO® je unikátna remodelačná výplň pre hydratáciu, posilnenie, napnutie a lifting pokožky. Kyselina hyalurónová má najlepšie hydratačné vlastnosti pre pleť. Zohráva dôležitú úlohu pri distribúcii živín ku kožným a tkanivovým bunkám, vrátane kolagénu. PROFHILO® obsahuje najvyššie množstvo kyseliny hyalurónovej medzi doteraz dostupnými produktami na trhu. Vďaka vysokému množstvu špeciálne upravenej kyseliny hyalurónovej (64 mg/2ml) zabezpečí v pokožke intenzívnu hydratáciu a spustí produkciu kolagénu a elastínu.
Dokonalou hydratáciou, obnovou kolagénu a elastínu prispieva k regenerácii nielen hlbších vrstiev kože. Výrazne zlepšuje a remodeluje povrchovú, teda viditeľnú časť pokožky. Výsledkom ošetrenia PROFHILO® je prirodzene omladená, pružnejšia a vypnutejšia pleť

Ako ošetrenie prebieha?

PROFHILO® aplikujeme tenučkou ihlou do presne predpísaných bioestetických bodov na tvári, krku a dekolte.Z týchto bodov sa PROFHILO® rozpije do okolia, zadržiava vlahu a stimuluje pokožku a podkožie.
K dosiahnutiu optimálnej anti-agingovej stimulácie odporúčame zákrok po mesiaci opakovať. Aplikácia je takmer nebolestivá, takže si nevyžaduje anestetikum. Na vyžiadanie je možné pred samotnou aplikáciou znecitlivieť ošetrovanú oblasť anestetickým krémom.

Starostlivosť po aplikácii PROFHILO®

Po aplikácii je možné vykonávať bežné denné aktivity. Odporúčame vyhnúť sa saune, soláriu, pobytu na priamom slnku, kozmetickým masážam, aplikovaniu lasera na ošetrovanú oblasť.

Kedy ošetrenie PROFHILO® nie je vhodné?

  • Pri výskyte zápalu, bakteriálnej infekcie alebo herpesu v ošetrovanej oblasti
  • Pri horúčkovitých stavoch
  • Pri aktívnych autoimunitných alebo onkologických ochoreniach
  • V tehotenstve a dojčení (etické dôvody)
  • 14 dní pred alebo 14 dní po očkovaní