Skip to main content

Výplň pier pomocou kyseliny hyaluronovej

Keďže ste sa dostali k tomuto článku, pravdepodobne snívate o plnších perách. Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou je jedným z najobľúbenejších estetických zákrokov. Či vás trápia úzke alebo nesymetrické pery, iste máte množstvo otázok: Je to bolestivé?” Budú moje pery pôsobiť umelo?” Vďaka pokroku estetickej medicíny je tento zákrok rýchly, bezbolestný a prinesie vám prirodzený výsledok.

Táto zložka má čisto prírodný pôvod a prirodzene sa vyskytuje v ľudskom tele. V pokožke plní funkciu hydratácie a plnosti. Práve z toho dôvodu sa používa na vyhladenie vrások, korekciu rôznych nedostatkov i vyplnenie pier.  

Ako prebieha zväčšenie pier pomocou kyseliny hyaluronovej?

Zákrok zväčšenia pier kyselinou hyalurónovou je jednoduchý a obvykle trvá 30 minút. Kyselina hyalurónová sa aplikuje priamo do pier injekčnou striekačkou, čo lekárovi umožňuje presne kontrolovať potrebné množstvo. 

V praxi sa bežne stretávame s tým, že klientky potrebujú okrem samotného zväčšenia jemne vykorigovať tvar pier. Na perfektný symetrický výsledok aplikujeme kyselinu vždy postupne po menších množstvách. 

Ak vás výplň pier ešte len čaká, pripravte sa na nasledujúce úkony:

  1. Konzultácia: Pred zákrokom zhodnotíme vaše pery, prediskutujeme vaše požiadavky a priblížime vám priebeh zákroku i možné riziká. 
  2. Príprava: Na pery aplikujeme lokálne anestetikum v podobe krému, aby sa minimalizovala bolesť. 
  3. Aplikácia: Pomocou tenkej ihly aplikujeme do pier kyselinu hyalurónovú.Celý proces trvá zvyčajne iba niekoľko minút (v závislosti od techniky).
  4. Masáž: Po aplikácii pery masírujeme, aby sa výplň rovnomerne rozložila do pier.  
  5. Po zákroku: Po zákroku môžu byť pery dočasne opuchnuté a zvyčajne sa objavia aj modrinky. Tieto symptómy však vymiznú do niekoľkých dní. Odporúčame vyhnúť sa intenzívnej fyzickej aktivite, horúcim nápojom a vystaveniu sa slnku po zvyšok dňa.

Efekt zväčšenia pier kyselinou hyalurónovou uvidíte ihneď po zákroku a môže trvať niekoľko mesiacov až rok, v závislosti od typu výplne a individuálnych procesov tela. Procedúru môžete opakovať podľa potreby, aby ste dosiahli a udržali si požadovaný efekt. Prezrite si ponuku našich služieb a vyberte si typ výplne i techniky pre vysnívaný výsledok. 

Je možné zväčšiť pery nartvalo?

Áno, avšak ide o zákrok, ktorý so sebou nesie väčšie zdravotné riziká. Trvalé zväčšenie pier prebieha v celkovej narkóze a počas neho plastický chirurg vloží do pier implantáty. Bolesť je oveľa väčšia a v porovnaní s dočasným zväčšením pier môže hojenie trvať aj dva týždne. 

Ako sa hovorí, pomaly ďalej zájdeš a v estetickej medicíne to často platí dvakrát. Ak túžite po plných perách, jednoznačne odporúčame jemné zväčšovanie kyselinou hyalurónovou. Trvalé implantáty často spôsobujú, že dámy majú oveľa väčšie pery, ako pôvodne chceli a stretávajú sa s klasickými narážkami typu vyzerá ako kačka”.  

Ošetrenie pigmentových škvŕn v ordináciiOmladenieOšetrenia
2 októbra, 2023

Ošetrenie pigmentových škvŕn

Pigmentové škvrny sú prejavom nadmernej tvorby kožného pigmentu (melanínu) a môžu sa objaviť na rôznych častiach tela, najmä na tvári, rukách a nohách. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa zbaviť pigmentových…
Prime liftingKozmetikaLiftingOšetreniaPrime lifting
16 novembra, 2023

Prime lifting a jeho 6 výhod

Prime lifting Hoci sa hovorí, že vek je iba číslo, s pribúdajúcim počtom rokov sa mení aj naše telo a s tým je bohužiaľ spojené aj starnutie a vznik sprievodných…

Leave a Reply

four × 5 =