Skip to main content

Konečne ste sa odhodlali pre omladenie pleti, no stále máte akési pochybnosti, že estetické procedúry sú vyhodené peniaze? Naše klientky obľubujú mezoterapiu a sami sú dôkazom, že viditeľné omladenie je možné aj bez náročných zákrokov. Pozrite sa na úžasné výsledky z nášho salónu a našich spokojných klientov.

Osviežme si pamäť: na čo slúži mezoterapia?

Mezoterapia alebo mezolift je populárna neinvazívna metóda odstránenia či zmiernenia rôznych estetických problémov, ako sú vrásky a starnutie, strata pružnosti a vitality pleti, vypadávanie vlasov, akné a pod.

Mezoterapia prebieha tak, že do požadovanej oblasti aplikujeme zmes vitamínov a v prípade mezoliftu aj kyselinu hyalurónovú. Účinné látky aplikujeme pomocou dermapenom – špeciálnym vibrujúcim perom s ihličkami, no donedávna sme používali aj dermaroller či mikroinjekcie. 

Čím nakŕmime vašu pleť na mezolifte?

Používame revolučný Revofil Aquashine – vitamínovú bombu s aktívnymi látkami, ktoré vašej pleti dodajú šťavu”. Roztok obsahuje:

  • 14 vitamínov na podporu revitalizácie pokožky,
  • 8 koenzýmov a minerálov na ochranu pokožky pred vonkajšími vplyvmi,
  • 24 aminokyselín, ktoré podporujú tvorbu fibroplastov,
  • nezasieťovanú kyselinu hyalurónovú na hydratáciu pokožky.

Revofil Aquashine okrem toho obsahuje i biomimetické peptidy, ktoré podporujú množenie kožných buniek, navyšujú kyselinu hyalurónovú a elastín v pleti a pomáhajú odstraňovať hyperpigmentáciu. Viac informácií o mezoterapii sa dočítate tu

Kto môže absolvovať mezoterapiu?

Na mezoterapiu k nám nechodia len dámy v zrelom veku, svoju pleť hýčkajú aj mladšie ženy či muži, ktorých trápi strata elasticity pleti, vrásky, pigmentové škvrny, akné, rosacea či opuchy a modriny pod očami.

Osoby so závažnými zdravotnými problémami, ako sú autoimunitné ochorenia, kožné ochorenia, krvné poruchy alebo ženy v tehotenstve, by mali pred začatím liečby mezoterapiou konzultovať svoj zdravotný stav s odborníkom.

Naše spokojné klientky PRED a PO mezoterapii

Na nasledujúcich fotografiách môžete vidieť účinok mezoterapie na našich klientkách. Hneď na prvý pohľad vidno, že pleť je sviežejšia, žiarivejšia, pôsobí oveľa zdravšie a má menej vrások. Treba mať na pamäti, že na absolvovanie celej kúry je potrebných 4 – 5 ošetrení.

pred a po mezoterapia

Do akých častí aplikujeme špeciálny roztok?

Je na vás, či si vyberiete len očné okolie, celú tvár či tvár-krk-dekolt. Pre maximálne výsledky mezoterapie však odporúčame balík 5 sedení, po ktorých môžete vyzerať skvelo a vitálne.

Doprajte vašej pleti len to najlepšie a vyberte si termín na mezoterapiu už teraz.

karboxyterapiaOšetrenia
5 marca, 2023

Omladenie pokožky pomocou karboxyterapie

Omladenie pokožky Dospelý človek v dobrom zdravotnom stave vdychuje niekoľko plynov, najmä veľké množstvo kyslíka, 12 až 20 krát za minútu. Nasleduje rýchle vydychovanie plynov, najmä oxidu uhličitého. Aj keď…
Opuchnuté očiBotoxKyselina HyaluronováOmladenieOšetrenia
4 októbra, 2023

Ako zmierniť opuchnuté oči: Jednoduché a účinné tipy

Opuchnuté oči môžu byť dôsledkom rôznych faktorov vrátane únavy, alergií alebo nezdravého životného štýlu. Väčšina z nás zažije túto nepohodlnosť občas, ale existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako im predísť alebo…

Leave a Reply

five + two =