Skip to main content

Kyselina hyaluronová to vyplní

Trápi vás unavený výraz aj po ôsmich hodinách spánku? Ak si na svoje tmavé kruhy pod očami skúšate prikladať studené lyžičky, investovali ste stovky eur do drahej kozmetiky a každé ráno čarujete s korektorom, no oni nie a nie odísť, možno je čas vyskúšať niečo nové. Niečo, čo naozaj pomáha prinavrátiť sebavedomie – kyselinu hyalurónovú. Ako zmierňuje kruhy pod očami?

Prečo vznikajú kruhy pod očami?

Stojí za tým celý rad faktorov a často ide o viacero súčasne. Príčinou je starnutie, genetika, fajčenie, stres, nedostatok železa, nesprávna životospráva či nepravidelný spánkový režim a nespavosť. 

Medzi tradičné metódy zmiernenia alebo odstránenia kruhov pod očami patrí v prvom rade zmena životného štýlu, zlepšenie spánku, ale aj kozmetické ošetrenia, ktoré vám to výrazne uľahčia. Sebavedomie a svieži vzhľad vám dodajú aj farebné korektory, avšak samotný problém vyriešia len naoko.

Ako vám pomôže kyselina hyaluronová?

S veľkou pravdepodobnosťou sa vo vašej kúpeľni nachádzajú produkty s kyselinou hyalurónovou. Táto látka sa v kozmetike používa pre svoje vynikajúce hydratačné účinky. Okrem toho sa prirodzene vyskytuje aj v našom tele, napomáha vypínať pleť a udržať mladistvý vzhľad. 

V estetickej medicíne ide o jeden z najpoužívanejších výplňových materiálov. Nepoužíva sa len na zväčšenie pier, modeláciu brady a vyplnenie vrások, ale aj na zredukovanie vpadnutých kruhov pod očami.  

Vďaka kyseline hyaluronovej môžu vaše problémy zmiznúť hneď

Kyselinu hyalurónovú injekčne aplikujeme priamo do oblasti pod očami. Výsledok uvidíte okamžite – očné okolie je vyplnené, hydratované a kruhy sú minulosťou. Kyselina hyalurónová si okrem vpadnutia poradí aj s modrastým či fialovým sfarbením pokožky. 

Výhodou je, že okrem odstránenia kruhov sa zároveň môžete tešiť na anti aging efekt – kyselina vyplní jemné vrásky a linky. Tento zákrok môžu absolvovať ženy aj muži všetkých vekových kategórií, ktorí túžia vyzerať sviežo a vitálnejšie. 

Zákrok trvá približne 30 minút a bezprostredne po ňom môže byť očné okolie mierne opuchnuté, prípadne sa vyskytnú modrinky, ktoré však vymiznú do niekoľkých dní. Počas nich si ešte budete musieť pomôcť korektorom, no po vymiznutí opuchu a modriniek sa budete konečne cítiť sebavedome aj bez neho. 

Komu tento zákrok neodporúčame?

Medzi kontraindikácie patrí tehotenstvo, dojčenie, zápal v oblasti očného okolia či infekčné a vírusové ochorenia. Ak nemáte istotu, že je výplň kyselinou hyalurónovou pre vás vhodná, kontaktujte nás ešte pred rezerváciou termínu. 

Nezabudnite, že aj po korekcii kruhov pod očami by ste mali pokračovať v dôkladnej starostlivosti o očné okolie. Najmä, ak máte zrelú pleť so sklonom k dehydratácii a tvorbe vrások. 

Emily Blunt - rozaceaOchoreniaOšetrenia
7 januára, 2023

Kožné ochorenie Rozacea (ružovka)

Kožné ochorenia Nedávno Vám bola diagnostikovaná rozacea (nazývaná aj ružovka), alebo ste možno videli reklamu na možnosť liečby, ktorá má v posledných rokoch stúpajúcu tendenciu? Ak áno, pravdepodobne máte veľa…
Vitaminy - granatove jablkoZdravá strava a recepty
4 júna, 2021

O vitamínoch a aminokyselinách

Vitamín E Vitamín E (tokoferol) sa považuje za účinný antioxidant. Ovplyvňuje tvorbu červených krvinek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív. Je dôležitý pre prevenciu samovoľných potratov,…

Leave a Reply

eleven − 6 =

Close Menu

Adresa

Salón DermaFresh
Lichnerova 64
903 01 Senec

Navigovať

Zavolať